590985-2024 - Resultaat
Nederland – Printers en plotters – EA Multifunctionals (Print en scanfunctie)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Multifunctionals (Print en scanfunctie)
Beschrijving: dienst voor het leveren van MFP waarmee VRR print en scanfunctie kan uitvoeren via de geleverde machines en de centrale software 2500000
Interne identificatiecode: 127405
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
Aanvullende classificatie (cpv): 48773000 Printersoftware-faciliteiten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: totale dienstverlening
Beschrijving: totale dienstverlening voor het printen en scannen 2500000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging