59108-2024 - Resultaat
Nederland – Drukwerk en aanverwante producten – Print- en Drukwerk inclusief bestelportaal
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Print- en Drukwerk inclusief bestelportaal
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van print- en drukwerkopdrachten inclusief het ter beschikking stellen van een bestelportaal voor de Gemeenten Deventer, Olst-Wijhe en Raalte. print- en drukwerk voor DOWR, Gemeente Deventer, Gemeente Olst-Wijhe en Gemeente Raalte
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 79520000 Reprografiediensten, 79800000 Drukkerij- en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Print- en drukwerk voor DOWR, Gemeente Deventer, Gemeente Olst-Wijhe en Gemeente Raalte. Het bestelproces verloopt hierbij via een bestelportaal dat door de leverancier ter beschikking wordt gesteld.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: twee (2) maal twee (2) jaar verlenging