591188-2024 - Mededinging
Nederland – Medische verbruiksartikelen – Raamovereenkomst levering drie (3) soorten snelverband
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst levering drie (3) soorten snelverband
Beschrijving: De opdracht betreft het sluiten van één raamovereenkomst met één ondernemer voor de levering van levering van drie (3) soorten snelverband voor het ministerie van Defensie.
Interne identificatiecode: 21926067/P22
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000