591500-2022 - MededingingNederland-Elst: Reparatie en onderhoud van metalen containers
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leveren, vervangen en onderhouden (ondergrondse) containers
Referentienummer: 2022-029077
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50514000 Reparatie en onderhoud van metalen containers
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht bestaat uit:
A. Periodieke keuring, reiniging en onderhoud.
B. Leveren binnenbak, voetgangersplatform, inwerpzuil en invalbeveiliging voor de inzameling van restafval, PMD, glas en textiel.
C. Leveren toegangscontrole, volmeldsysteem en toegangspas voor restafvalcontainer.
D. Vervangen van binnenbak, voetgangersplatform, inwerpzuil, toegangscontrole en invalbeveiliging, alsmede plaatsen volmeldsysteem.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 5 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Europees openbare procedure