591501-2022 - MededingingNederland-Gouda: Algemene personeelsdiensten voor de overheid
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur bedienaars bruggen en sluizen 23-27
Referentienummer: 426759
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
75131100 Algemene personeelsdiensten voor de overheid
II.1.4.
Korte beschrijving
Het selecteren voor de opdrachtgever van een partij die zorg draagt voor de inhuur van gecertificeerde brug- en sluisbedienaars.
Dit omvat:
Zorg dragen voor een pool van minimaal 8 kandidaten die opgeleid zijn, voldoende opgeleid blijven voor het kunnen bedienen van bruggen en sluizen en per direct inzetbaar zijn voor Gemeente Gouda. Voor de kandidaten is een functieprofiel opgesteld.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsleidraad