Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Accountancydiensten Deltion College
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het verlenen van diverse accountancydiensten voor Deltion College
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€ 1.522.500,00