2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract onderhoud en herstelling van verwarming, sanitair, elektriciteit, brandbeveiliging, liften en poorten
Beschrijving: Raamcontract onderhoud en herstelling van verwarming, sanitair, elektriciteit, brandbeveiliging, liften en poorten
Interne identificatiecode: PPP154-208/4076/2024
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024_1