592849-2019 - ResultaatNederland-Diemen: Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderzoek naar het klinisch nut van verschillende beeldvormende technieken bij de diagnose van patiënten met een pneumonie
Referentienummer: 2019017330
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.1.4.
Korte beschrijving
Voor het programma Zinnige Zorg wordt een offertetraject gevoerd ter verwerving van een onderzoeksgroep die:
— een systematische review uitvoert naar het klinisch nut van verschillende beeldvormende technieken bij de diagnostiek van patiënten (> 18 jaar) met een verdenking van pneumonie (diagnostiek tweedelijnszorg). We vragen hier om een systematische search, selectie van relevante studies en kwaliteitsbeoordeling van losse studies middels GRADE methodiek, en het uitvoeren van een meta-analyse, indien mogelijk,
— een (literatuur/kwalitatief) onderzoek uitvoert naar de voor- en nadelen van de verschillende beeldvormende technieken, waarbij het perspectief vanuit de zorgaanbieder/zorgverlener ten aanzien van de praktische haalbaarheid van (de implementatie van LUS) in kaart wordt gebracht.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding