Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering bedrijfswagens
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34130000 Motorvoertuigen voor goederenvervoer
II.1.4.
Korte beschrijving
Levering van 9 bedrijfswagens (groot rijbewijs) met open chassis en verschillende opbouwen verdeeld over 3 percelen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
6 bedrijfswagens met open laadbak (3-zijdige kipper) waarvan 3 met autolaadkraan.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 34139100 Chassis met cabines
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Levering 3 bedrijfswagens met open laadbak (3-zijdige kipper met autolaadkraan) en 3 bedrijfswagens met open laadbak (3-zijdige kipper).
2 bedrijfswagens chassis met cabine en kiplaadbak (waarvan 1 de bak verhoogd als huif)
Perceel nr.: 2
2 bedrijfswagens
1 bedrijfswagen met open chassis daarop gesloten opbouwbak en laadkraan.
Perceel nr.: 3
1 bedrijfswagen