593065-2023 - Mededinging
Nederland – Software voor licentiemanagement – Microsoft licenties Gemeente Haarlem
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Microsoft licenties Gemeente Haarlem
Beschrijving: De aan te besteden Opdracht, zoals omschreven in de Aanbestedingsstukken betreft het onderhoud en de levering van Microsoft Licenties. zie leidraad
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48218000 Software voor licentiemanagement
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1 perceel
Beschrijving: zie omschrijving in de bijgevoegde aanbesteding leidraad. zie leidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever is voornemens om met deze aanbestedingsprocedure met maximaal één (1) Opdrachtnemer één Raamovereenkomst te sluiten voor de leveringen zoals omschreven in hoofdstuk 3 (De Opdracht) en het Programma van eisen (Hoofdstuk 7). De Raamovereenkomst wordt afgesloten voor een initiële periode van vier (4) jaar met de optie op verlenging met één (1) maal een periode van vier (4) jaar. Bij Microsoft EA is de looptijd standaard 4 jaar vandaar dat Opdrachtgever kiest voor een optionele verlenging van 4 jaar