593116-2022 - MededingingBelgië-Brugge: Bouwen van woningen
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Bouw van 40 woningen Jonckheerestraat, Ramskapelle
Referentienummer: Vivendo-2014/0272/02 + 03-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45211300 Bouwen van woningen
II.1.4.
Korte beschrijving
Nieuwbouw van 40 sociale eengezinswoningen : 20 huur- en 20 koopwoningen
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 7 724 575,84 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Nieuwbouw van 40 sociale eengezinswoningen. 20 huurwoningen voor de SHM T' Heist Best en 20 koopwoningen voor SHM Vivendo.