593150-2023 - Mededinging
België – Loodgieterswerkzaamheden aan waterleidingen – Raamovereenkomst voor het systematisch vervangen van watermeters
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het systematisch vervangen van watermeters
Beschrijving: In 2015 is Farys gestart met het systematisch vervangen van watermeters verspreid over haar volledige werkingsgebied. Ook in de komende jaren wenst Farys deze vervangingen verder te zetten. Op heden betreft het de vervanging van (digitale) watermeters t.e.m. DN40. De concrete opdrachten zullen maximaal geografisch worden geclusterd. De opdracht wordt uitgebreid beschreven in het bestek. De start van de overeenkomst is voorzien op 1 september 2024.
Interne identificatiecode: INTERN-23-018
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45332200 Loodgieterswerkzaamheden aan waterleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: INTERN-23-018 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het systematisch vervangen van watermeters
Interne identificatiecode: 1