2. Procedure
Procedure
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT**Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van verpleegbedden
Beschrijving: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst die een contractueel kader schept m.b.t. het vastleggen van de voorwaarden van individuele opdrachten betreffende de levering en plaatsing van verpleegbedden en nachtkastjes die worden uitgevoerd voor de aandeelhouders/partners en de deelnemers van TMVS.
Interne identificatiecode: TMVW-CREAT-ALL-22-002-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33192130 Bedden met verstelmotor
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van verpleegbedden en nachtkastjes.
Interne identificatiecode: 1