593393-2024 - Mededinging
Nederland – Spoorrails – Spoorstaven Metro en Tram GVB
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Spoorstaven Metro en Tram GVB
Beschrijving: De aanbesteding betreft de verwerving van spoorstaven voor het metro- en tram areaal in Amsterdam. Verdeeld in twee percelen Zie leidraad
Interne identificatiecode: 2024-14 (P1-P2-P3)
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34941200 Spoorrails
Aanvullende classificatie (cpv): 34941300 Tramrails
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Spoorstaven Metro
Beschrijving: De aanbesteding betreft het aangaan van een raamovereenkomst voor de aanschaf van spoorstaven Metro ten behoeve van het metro-areaal van Amsterdam Zie leidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: GVB wil voor perceel 1 en 2 met 2 Opdrachtnemers een Raamovereenkomst sluiten met een looptijd van 2 jaar. GVB heeft door middel van een optie de mogelijkheid de Raamovereenkomsten maximaal 1 keer te verlengen met een periode van 2 jaren.
Perceel: LOT-0002
Titel: Spoorstaven Tram
Beschrijving: De aanbesteding betreft het aangaan van een raamovereenkomst voor de aanschaf van spoorstaven tram ten behoeve van het tram-areaal van Amsterdam Zie leidraad
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 34941300 Tramrails
Perceel: LOT-0003
Titel: Railspecials Tram
Beschrijving: De aanbesteding betreft het aangaan van een raamovereenkomst voor Railspecials Tram ten behoeve van het tram-areaal van Amsterdam Zie leidraad
Interne identificatiecode: 3