2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud, reparatie en depannagedienst van de gemeentelijke technische installaties voor een duur van vier jaar
Beschrijving: Het onderhavige contract is een overheidsopdracht voor diensten en heeft betrekking op het preventief en curatief onderhoud van verschillende technische installaties van diverse merken en aard, namelijk ketels - gas, stookolie -, HVAC, waterontharders, regenwater- en fecaliënpompen, gasdetectie en warmtekrachtkoppeling die de gebouwen van de Gemeente Anderlecht uitrusten, voor een duur van 4 jaar, van 1 januari 2025 tot 31 december 2028.
Interne identificatiecode: 24/050 BAT
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 24/050 BAT - 1
Interne identificatiecode: 1