593491-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Brokerdienstverlening externe inhuur
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Brokerdienstverlening externe inhuur
Beschrijving: De Aanbestedende dienst wil met deze aanbesteding één Opdrachtnemer contracteren, die Brokerdienstverlening gaat verzorgen. De dienstverlening bestaat uit alle flexibele Externe inhuur, zoals detacheringen en de inhuur van ZZP’ers en ziet toe op het ter beschikking stellen van tijdelijk Personeel voor alle afdelingen van de gemeente Vlaardingen. De werkzaamheden/opdrachten zijn binnen de gemeente verdeeld in domeinen; Sociaal Domein en Dienstverlening, Fysiek Domein, Concern en Bedrijfsvoering. . In de basis bestaat de gevraagde dienstverlening uit: • Het zoeken van geschikte Kandidaten; • Het sluiten van overeenkomsten tussen de Broker en geschikt bevonden Kandidaten ;Externe inhuurmedewerkers; • Het uitvoeren van contractmanagement van Externe inhuurmedewerkers; • Het overnemen beheersen van de aan Externe inhuur gerelateerde risico’s. Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: IV.100133
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Aanbestedende dienst wil met deze aanbesteding één Opdrachtnemer contracteren, die Brokerdienstverlening gaat verzorgen. De dienstverlening bestaat uit alle flexibele Externe inhuur, zoals detacheringen en de inhuur van ZZP’ers en ziet toe op het ter beschikking stellen van tijdelijk Personeel voor alle afdelingen van de gemeente Vlaardingen. De werkzaamheden/opdrachten zijn binnen de gemeente verdeeld in domeinen; Sociaal Domein en Dienstverlening, Fysiek Domein, Concern en Bedrijfsvoering. . In de basis bestaat de gevraagde dienstverlening uit: • Het zoeken van geschikte Kandidaten; • Het sluiten van overeenkomsten tussen de Broker en geschikt bevonden Kandidaten ;Externe inhuurmedewerkers; • Het uitvoeren van contractmanagement van Externe inhuurmedewerkers; • Het overnemen beheersen van de aan Externe inhuur gerelateerde risico’s.
Interne identificatiecode: 1