593578-2024 - Mededinging
België – Straatveegvoertuigen – Dienst Werken: Aankoop veegwagen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Dienst Werken: Aankoop veegwagen
Beschrijving: De oudste veegwagen dateert van 2008. Deze machines zijn sowieso zeer kostelijk in onderhoud maar de pannes en kosten nemen elk jaar toe. Een vervanging van deze machine dringt zich op. In deze opdracht wordt er gekozen voor de aankoop van een mechanische veegwagen. Dit volgens de laatste technieken.
Interne identificatiecode: PPP00M-4682/4293/24/241
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144430 Straatveegvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 24/241_1