593841-2024 - Mededinging
België – Meubilair – Raamovereenkomst voor het leveren en installeren van los meubilair (n.a.v. inrichting nieuwbouw Campus De Vest in Mechelen)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en installeren van los meubilair (n.a.v. inrichting nieuwbouw Campus De Vest in Mechelen)
Beschrijving: Thomas More wenst een raamovereenkomst te sluiten met meerdere deelnemers (3 per perceel) voor het leveren en installeren van diverse soorten los meubilair. De overeenkomst wordt uitgeschreven naar aanleiding van de inrichting van een nieuwbouw op campus De Vest in Mechelen. De inrichting van deze nieuwbouw zal de eerste (en gegarandeerde) deelopdracht onder de te sluiten raamovereenkomst worden. In de opdrachtdocumenten voor het sluiten van de overeenkomst zal dan ook uitgegaan worden van de eisen, noden en verwachtingen voor dit project dat midden 2025 uitgevoerd zal moeten worden. Het is echter de bedoeling dat ook na het afronden van de inrichting van de nieuwbouw op campus De Vest nog gebruik gemaakt kan worden van deze overeenkomst. De opdracht is opgedeeld in 3 percelen: Perceel 1 – Meubilair voor onderwijsruimtes Perceel 2 – Meubilair voor restaurant en leercentrum Perceel 3 – Meubilair voor kantoren
Interne identificatiecode: TM/MMO/2024-030
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Meubilair voor onderwijsruimtes
Beschrijving: Meubilair voor onderwijsruimtes
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Meubilair voor restaurant en leercentrum
Beschrijving: Meubilair voor (studenten)restaurant en leercentrum
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Meubilair voor kantoren
Beschrijving: Meubilair voor kantoren
Interne identificatiecode: 3