2. Procedure
Procedure
Titel: 10600089897 - OM - Lean consultant
Beschrijving: Het Openbaar Ministerie wenst een Lean consultant in te huren.
Interne identificatiecode: 10600089897
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De procedure is het dynamisch aankoopsysteem.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Hoeveelheid: 1 322 uur