Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanschaf redvoertuigen VRH
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34144213 Brandweerwagens
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht betreft een leveringsopdracht aan één leverancier voor de aanschaf van maximaal 10 redvoertuigen (hoogwerkers) voor Veiligheidsregio Haaglanden (VRH).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 12
Deze opdracht kan worden verlengd: neen