594010-2024 - Resultaat
België – Invalidewagentjes, rolstoelen en bijbehorende apparatuur – Huur van rolstoelen met service van reiniging en herstelling
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Huur van rolstoelen met service van reiniging en herstelling
Beschrijving: Voor het revalidatieziekenhuis Revarte met 194 bedden en revaliderende patiënten, willen wij een opdracht afsluiten met één dienstverlener voor de huur van verschillende types rolstoelen, inclusief transport van en naar Revarte, onderhoud en de nodige herstellingen.
Interne identificatiecode: PPP10Z-106/4131/MKL-2024-001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33193000 Invalidewagentjes, rolstoelen en bijbehorende apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: MKL-2024-001_1