2. Procedure
Procedure
Titel: Huis- en stoepopruimingen
Beschrijving: Aanbestedende dienst beschikt over een aflopende Overeenkomst voor huis- en stoepopruimingen. De huidige leverancier zal deze werkzaamheden nog tot het einde van 2025 uitvoeren. Aanbestedende dienst is voornemens de nieuwe overeenkomst in te laten gaan met ingang van 01-01-2026. De gemiddelde jaarlijkse kosten bedroegen circa € 60.000,–. Uitgaande van een vergelijkbare behoefte in de komende contractperiode wordt de opdrachtwaarde geraamd op € 250.000,– exclusief btw. Deze raming geldt als reële waarde van de opdracht. Ter voorkoming van een voortijdige uitputting van de raamovereenkomst is daarnaast een marge van 20% opgenomen om eventuele onvoorziene omstandigheden of een toename van de vraag te kunnen opvangen. Daarmee bedraagt de maximale waarde van de raamovereenkomst € 300.000,– exclusief btw. De raming en de vastgestelde maximale waarde zijn opgesteld om de omvang van de opdracht te duiden en vormen gezamenlijk de grondslag voor de gekozen aanbestedingsprocedure.
Interne identificatiecode: 2025_051_RUV_JB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dienstverlening in het kader van huis- en stoepopruimingen na (gedwongen) huisuitzettingen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Dienstverlening huis- en stoepopruimingen na (gedwongen) huisuitzettingen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t.