594423-2025 - Mededinging
België – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – Emissiemetingen, analyse bodemassen, controle meetapparatuur, PFAS emissiemetingen en PFAS depositiemetingen in verschillende percelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Emissiemetingen, analyse bodemassen, controle meetapparatuur, PFAS emissiemetingen en PFAS depositiemetingen in verschillende percelen
Beschrijving: Emissiemetingen, analyse bodemassen, controle meetapparatuur, PFAS emissiemetingen en PFAS depositiemetingen in verschillende percelen
Interne identificatiecode: ISVAG - 2025/141
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ISVAG - 2025/141 - 1
Beschrijving: Perceel 1: De uitvoering van emissiemetingen en de controle van de meetapparatuur
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: ISVAG - 2025/141 - 2
Beschrijving: Perceel 2: De uitvoering van de analyse van de bodemassen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: ISVAG - 2025/141 - 3
Beschrijving: Perceel 3: De uitvoering van PFAS emissiemetingen
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: ISVAG - 2025/141 - 4
Beschrijving: Perceel 4: De uitvoering van PFAS depositiemetingen
Interne identificatiecode: 4