594448-2022 - MededingingNederland-Utrecht: Leermiddelen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding Leermiddelen
Referentienummer: Project nr. 1214
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39162100 Leermiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
Levering leermiddelen ROC.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
jaarlijkse waarde van € 160.000,00 excl. BTW