594622-2022 - MededingingNederland-Leiden: Operatiehandschoenen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Steriele operatiehandschoenen M-EU-22-23
Referentienummer: M-EU-22-23
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33141420 Operatiehandschoenen
II.1.4.
Korte beschrijving
Dit betreft de Europese niet-openbare aanbesteding van het LUMC voor het sluiten van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor de levering van steriele operatiehandschoenen.
De aanbesteding geschiedt volgens de niet-openbare procedure (de niet-openbare procedure is een aanbestedingsprocedure waarbij een onderscheid wordt gemaakt tussen een Selectie- en een Gunningsfase) conform de Europese richtlijn voor overheidsopdrachten 2014/25/EU.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
33140000 Medische verbruiksartikelen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie Beschrijvend document Selectiefase