2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van IT-hardware voor Synchroon Internetonderwijs
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van IT-hardware voor Synchroon Internetonderwijs in het bijzonder Chromebooks, PTZ-camera's, audiosystemen, docking systeem en toetsenborden.
Interne identificatiecode: 2024 – 2027 Bednet IT Hardware
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30000000 Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024 – 2027 Bednet IT Hardware - 1
Beschrijving: Raamcontract IT Hardware
Interne identificatiecode: 1
Hoeveelheid: 1 000