594843-2025 - Mededinging
Nederland – Audiovisuele uitrusting – Raamovereenkomst voor de levering van AV-middelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van AV-middelen
Beschrijving: Aanbestedende dienst wenst één partner te contracteren voor de levering van AV-middelen en aanverwante dienstverlening.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbestedingsprocedure
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321200 Audiovisuele uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 50340000 Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting, 51310000 Installatie van radio-, televisie-, audio- en video-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000