2. Procedure
Procedure
Titel: PBM's en Bedrijfskleding
Beschrijving: 2.2.1. Oasen wenst één leverancier te contracteren voor de continuïteit in levering van PBM’s, bedrijfskleding en een aantal magazijnartikelen. Naast de levering van de artikelen, wordt er van opdrachtnemer ook dienstverlening verwacht in logistiek, maatnemen, advisering over met name persoonlijke beschermingsmiddelen, inname kleding en een webshop. Opdrachtnemer dient persoonlijke beschermingsmiddelen en bedrijfskleding te leveren voor ongeveer 200 medewerkers met verschillende functies. Per functie of rol is een pakket samengesteld door Oasen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000