See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst leveren van MRO-materialen
Beschrijving: nvt
Interne identificatiecode: PPP06P-416/5573/LR0014492
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44423000 Diverse goederen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Gereedschappen en machines
Beschrijving: Gereedschappen en machines
Interne identificatiecode: LR0014492_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Bouwmaterialen en verbruiksgoederen
Beschrijving: Bouwmaterialen en verbruiksgoederen
Interne identificatiecode: LR0014492_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Electriciteismaterialen
Beschrijving: Electriciteismaterialen
Interne identificatiecode: LR0014492_3
Perceel: LOT-0004
Titel: PBM's en veiligheidsmaterialen
Beschrijving: PBM's en veiligheidsmaterialen
Interne identificatiecode: LR0014492_4