595060-2025 - Resultaat
Nederland – Reparatie- en onderhoudsdiensten – 31196544: Verkeerskundig beheercontract VRI’s & TDI’s 2025 t/m 2027
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 31196544: Verkeerskundig beheercontract VRI’s & TDI’s 2025 t/m 2027
Beschrijving: Verkeerskundig beheer draagt bij aan optimaal afgestelde verkeerslichten en toeritdoseerinstallaties, zodat de verkeersveiligheid gewaarborgd wordt en voertuigverliesuren beperkt blijven. Het doel van deze uitvraag is het inkopen van ondersteuning voor de adviseurs verkeersmanagement (AVM) van de regionale verkeerscentrales (RVC) bij verkeerskundig beheer van (intelligente) verkeersregelinstallaties ((i)VRI’s) en toeritdoseerinstallaties (TDI’s). Met deze inkoop wil RWS de VRI’s en TDI’s beheren en waar nodig optimaliseren waardoor de veiligheid gewaarborgd kan worden, alsook kan zorgen voor goede en gezonde doorstroming van het desbetreffende verkeer. VRI’s en TDI’s staan verspreid door het hele land. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 31196544
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese procedure. Inschrijvers kunnen inschrijven op één of allebei de percelen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Verkeersregelinstallaties (VRI’s)
Beschrijving: Perceel 1: Verkeersregelinstallaties (VRI’s) Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De uitvraag voor perceel (i)VRI’s is voor 3 jaar en 2 optiejaren. Komende jaren werkt WVM aan de verdere uitrol van iVRI’s en de inkoop van zgn. CITS-applicaties. De verwachting is dat 3 jaar nodig is om inzicht te krijgen in de wijze waarop het beheer van de verkeerskundige parameters het best vormgegeven kan worden. De uitvraag voor perceel TDI’s is voor 2 jaar en 3 optiejaren. De komende twee jaar werkt WVM de zgn. ‘stip op de horizon’ voor de TDI uit, waaronder de gewenste regelstrategieën en evaluatiemethodiek .
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Toerit doseerinstallaties (TDI’s)
Beschrijving: Perceel 2: Toerit doseerinstallaties (TDI’s) Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 2