2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van 8 Zelfaanzuigende Noodpompen
Beschrijving: Het betreft de levering van 8 trekker aangedreven Zelfaanzuigende Noodpompen van respectievelijk 1200 m3 en 2800 m3 per uur en de bijbehorende appendages, buizenwagens, stapelrekken. Scope van de opdracht De scope van de opdracht betreft het leveren van: 1) 8 trekker aangedreven Zelfaanzuigende Noodpompen: • 7x Pomp met capaciteit van 1200 m3 per uur; • 1x Pomp met capaciteit van 2800 m3 per uur; 2) Bijbehorend Leidingwerk (Appendages); 3) 7 buizenwagens; 4) 5 stappelrekken. 7x Pomp met capaciteit van 1200 m3 per uur; 1x Pomp met capaciteit van 2800 m3 per uur;
Interne identificatiecode: INK2025.1507
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42122130 Waterpompen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1