2. Procedure
Procedure
Titel: Her-aanbesteding Facilitair beheer gebouw de Sportmotor.
Beschrijving: De Opdracht met kenmerk 9-D-0023950-25 die is beschreven in dit Beschrijvend Document gaat over het uitbesteden van het facilitair beheer van het gebouw de Sportmotor aan de Jan Ligthartstraat 95 te Rotterdam. Dit hoofdstuk geeft in het kort een overzicht van de Opdracht en hoe deze op de markt wordt gezet. In onderstaande sub paragrafen wordt dieper ingegaan op Opdracht. De Aanbestedende Dienst publiceert onderhavige aanbesteding als heraanbesteding. De eerdere aanbestedingsprocedure heeft geen inschrijvingen opgeleverd en is derhalve zonder resultaat beëindigd.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70332200 Beheer van onroerend goed voor commerciële doeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000