595518-2025 - Resultaat
Nederland – Diverse voedingsmiddelen – Food en Non-Food producten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Food en Non-Food producten
Beschrijving: De gemeente Midden-Drenthe heeft behoefte aan de levering van Food en Non-Food producten op 3 locaties: • Zwembad Beilen • Zwembad Westerbork • Gemeentehuis Beilen Raming over 4 jaren: ongeveer € 265.000.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Zie aanbestedingsdocumenten.
Beschrijving: Alle vereisten en specificaties zijn opgenomen in de aanbestedingsdocumenten. Raadpleeg de Aanbestedingsleidraad en bijlagen voor een volledige beschrijving.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er is een optie tot verlenging mogelijk.