595584-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor het ontwerpen van websites – Nieuwe websites Aloysius Stichting
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuwe websites Aloysius Stichting
Beschrijving: Met deze openbare aanbesteding beoogt de Aanbestedende dienst te komen tot een overeenkomst met één Inschrijver voor de realisatie van websites en webapplicaties gebaseerd op centraal beheerde basiselementen en het realiseren van een beheeromgeving hiervoor, inclusief specifieke modules (zie nadere uitwerking in het Programma van Eisen, onderdeel C). Hierbij wordt gezocht naar een partij die de ontwerpen de websites en webapplicaties kan realiseren. Daarbij kan de Inschrijver op basis van ervaring, kennis en kunde aanvullingen inbrengen en ons uitdagen. De realisatie, doorontwikkeling en beheer vindt plaats in nauwe samenwerking en afstemming met de opdrachtgever vanuit Aloysius. De beoogde ingangsdatum is medio januari 2025. De ICT-dienstverlener van Aloysius is het centrale aanspreekpunt voor de helpdeskfunctie. De ICT-dienstverlener stemt vragen en problemen die via de ICT-dienstverlener door medewerkers van Aloysius worden gemeld af met Inschrijver. De nieuwe websites ondersteun De financiële omvang van deze opdracht is begroot en gebudgetteerd op ongeveer € 880.000 inclusief BTW, voor de totale contractduur van vier jaren inclusief verlengopties van twee keer twee jaren. Dit is opgebouwd uit: - Ongeveer €85.000 per jaar (incl. BTW) voor onderhoud, beheer, hosting en doorontwikkeling; - Een eenmalig budget van €200.000 (incl. BTW) voor de geplande vernieuwing en aanpassingen van de websites bij aanvang van de opdracht. Deze opgave is een inschatting, gebaseerd op budgetteringen en ervaringen uit het verleden. Daarmee geeft de opgave geen garantie voor de werkelijke omvang in de komende jaren en er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Deze aanbesteding is een Europese aanbesteding volgens de gewijzigde Aanbestedingswet 2012. Hierbij volgen wij de openbare procedure. Voor deze procedure kiezen wij omdat: - De geschatte waarde van de onderhavige overeenkomst het drempelbedrag voor leveringen en diensten overschrijdt; - De verwachting van Aloysius is dat minder dan vijf (5) ondernemers een inschrijving zullen doen; - Er naar verwachting weinig onderscheidende criteria zijn om tot een voorselectie te komen en een procedure met voorselectie leidt tot hogere lasten voor inschrijvers en aanbestedende dienst; - Deze procedure de toegankelijkheid voor iedere geïnteresseerde marktpartij binnen Europa, waaronder het lokale en regionale MKB vergroot.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72413000 Diensten voor het ontwerpen van websites
Aanvullende classificatie (cpv): 48224000 Software voor webpage-editen, 72212224 Diensten voor ontwikkeling van software voor web page editing, 72415000 Verlenen van host-diensten voor websites
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hoofdperceel
Beschrijving: Voor deze aanbesteding wordt geen gebruik gemaakt van indeling in percelen. De gehele opdracht is verwerkt in het hoofdperceel. De financiële omvang van deze opdracht is begroot en gebudgetteerd op ongeveer € 880.000 inclusief BTW, voor de totale contractduur van vier jaren inclusief verlengopties van twee keer twee jaren. Dit is opgebouwd uit: - Ongeveer €85.000 per jaar (incl. BTW) voor onderhoud, beheer, hosting en doorontwikkeling; - Een eenmalig budget van €200.000 (incl. BTW) voor de geplande vernieuwing en aanpassingen van de websites bij aanvang van de opdracht. Deze opgave is een inschatting, gebaseerd op budgetteringen en ervaringen uit het verleden. Daarmee geeft de opgave geen garantie voor de werkelijke omvang in de komende jaren en er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 48224000 Software voor webpage-editen, 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning