595657-2024 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – Levering, installatie, beheer en onderhoud applicatie ondersteuning bedrijfsprocessen Maastricht Sport
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, installatie, beheer en onderhoud applicatie ondersteuning bedrijfsprocessen Maastricht Sport
Beschrijving: Om de bedrijfsvoering van Maastricht Sport te verbeteren wenst opdrachtgever een overall systeem ter ondersteuning en uitvoering van de processen binnen de verschillende teams. Rekening houdend dat een aantal van de medewerkers enkel een IPhone als device hebben, dient de applicatie ook toegankelijk en leesbaar te zijn voor hen (Mobile first webdesign). De scope van de onderhavige opdracht bestaat uit: Het leveren, implementeren, (door)ontwikkelen en (technisch) beheren en onderhouden van een totaaloplossing (SaaS-oplossing), inclusief de hosting, ter ondersteuning van de bedrijfsprocessen van Maastricht Sport welke bestaat uit: o Inrichting en configuratie op basis van standaardprocessen; o Het realiseren van de benodigde koppelingen om de oplossing naadloos aan te sluiten op het applicatielandschap van opdrachtgever; o Datamigratie en conversiediensten voor alle lopende abonnementen, diensten en verhuren; o Opleiding, training en scholing gerelateerd aan het gebruik van de aangeboden SaaS-oplossing; o Het technisch beheer en onderhoud van de aangeboden SaaS-oplossing; o Het bieden van gebruikersondersteuning en support; o Het vervangen van de benodigde hardware, randapparatuur en installaties welke benodigd zijn voor het optimaal functioneren van de totaaloplossing (zie bijlage bestaande hardware)*; o Verrichten onderhoud op hardware, randapparatuur en installaties**. * De huidige hardware (kassasystemen, tourniquets en scansystemen) is dermate verouderd dat deze met het oog op beveiliging en comptabiliteit moet worden vervangen; **Opdrachtgever wenst een onderhouds- en serviceovereenkomst te sluiten met de opdrachtnemer voor toekomstig af te nemen hardware, randapparatuur en installatie. De applicatie ondersteunt de bedrijfsprocessen van Maastricht Sport, te weten: 1. Verkoop van tickets/abonnementen/producten; 2. Voorraadbeheer en uitgave proces; 3. Online klantportaal; 4. Toegangsprocessen; 5. Verhuur- en planningsproces; 6. Deelnemer-/leerlingenvolgsysteem; 7. Inschrijvings-/aanmeldproces inclusief wachtlijstfunctionaliteiten; 8. Marketingproces; 9. Voortgangsopvolging van meldingen die via het klantenportaal binnen komen en intern of extern worden opgepakt.
Interne identificatiecode: TI-2024-0507
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsleidraad.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48400000 Software voor zakelijke transacties en persoonlijke zaken, 48420000 Software en opvolgingssoftware voor faciliteitenbeheer, 48481000 Verkoop- of marketingsoftware, 48510000 Communicatiesoftware, 48700000 Softwarevoorzieningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000