595925-2024 - Resultaat
België – Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie – Leasing laadinfrastructuur ("Oosterweelcampus")
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leasing laadinfrastructuur ("Oosterweelcampus")
Beschrijving: Middels onderhavige opdracht wenst de aanbestedende overheid over te gaan tot het sluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer voor de leasing van laadinfrastructuur voor de Oosterweelcampus.
Interne identificatiecode: PPP1HI-348/4266/BAM 2024-348
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09300000 Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: BAM 2024-348 1_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 31681500 Oplaadtoestellen
Aanvullende classificatie (cpv): 09300000 Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie, 09310000 Elektriciteit, 31681410 Elektrische materialen