Soort aanbestedende dienst Ministerie of andere nationale of federale instantie, met inbegrip van regionale of plaatselijke onderverdelingen
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst FSII (BULK) S-1745
Referentienummer: 15989282
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
II.1.4.
Korte beschrijving
Betreft de levering van Fuel System Icing Inhibitor (FSII) middels een raamovereenkomst voor de duur van 4 jaar.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 09100000 Brandstoffen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De levering van Fuel System Icing Inhibitor (FSII) middels een raamovereenkomst voor de duur van 4 jaar.