Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 50312310 Onderhoud van datanetwerkuitrusting
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Oost-Groningen (NL111)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Groningen