2. Procedure
Procedure
Titel: Reinigen en preventief en correctief onderhouden pompinstallaties
Beschrijving: De aanleiding voor de aanbesteding is het aflopen van het huidige contract op 31 december 2024. Opdrachtgever heeft tot doel een verbeterde efficiëntie in uitvoering van werkzaamheden en borging van kwaliteit van het uitgevoerde werk te bereiken zodat er een optimaal gemaalbeheer kan worden uitgevoerd. Opdrachtgever heeft tot doel alle pompinstallaties voor de jaren 2025-2028 te reinigen en preventief en correctief te onderhouden.
Interne identificatiecode: 184283
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50511000 Reparatie en onderhoud van pompen
Aanvullende classificatie (cpv): 90480000 Beheer van riolering
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie Aanbestedingsleidraad en overige aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: geen