2. Procedure
Procedure
Titel: Het leveren van jeugd- en gezinswerkers in het voortgezet onderwijs
Beschrijving: De gemeente Hoorn nodigt u uit om een offerte uit te brengen voor de opdracht Het leveren van jeugd- en gezinswerkers in het voortgezet onderwijs. De gemeente heeft gekozen voor een inkoopprocedure conform de Sociale en andere Specifieke diensten (SAS). Circa € 461.000 per jaar
Interne identificatiecode: 2031954
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: HET BETREFT EEN SAS PROCEDURE
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Het leveren van jeugd- en gezinswerkers in het voortgezet onderwijs.
Beschrijving: Het leveren van jeugd- en gezinswerkers in het voortgezet onderwijs. circa € 461.000 per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 85100000 Gezondheidsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen van de overeenkomst