596488-2024 - Mededinging
Nederland – Verhuizingsdiensten – Verhuisdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verhuisdiensten
Beschrijving: Verhuisdiensten 743.800
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Leveren van verhuisdiensten Verhuisdiensten
Interne identificatiecode: 1