2. Procedure
Procedure
Titel: Loopbaan- en outplacementbegeleiding, re-integratie 2e spoor en overname dienstverband
Beschrijving: Het continueren van de dienstverlening van de begeleiding voor de medewerkers van de Opdrachtgever die een nieuwe loopbaanstap zetten, met een duurzaam perspectief, zowel binnen als buiten de gemeente. Perceel 1: • Loopbaanbegeleiding: 7 • Outplacementbegeleiding: 1 • Re-integratie 2e spoor: aantal afgenomen trajecten in 2023: 12 Perceel 2: • Overname dienstverband: 4
Interne identificatiecode: IA2024.03.02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79634000 Diensten voor loopbaanbegeleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 1. Loopbaan-, outplacementbegeleiding en re-integratie 2e spoor
Beschrijving: • Loopbaanbegeleiding: Het geheel aan adviezen en diensten die nodig zijn om een medewerker van de Opdrachtgever te ondersteunen bij het vinden van een antwoord op een loopbaanvraag, die kan leiden tot een concrete volgende interne of externe loopbaanstap. • Outplacementbegeleiding: Het begeleiden van medewerkers gericht op het vinden van een nieuwe loopbaanstap buiten de organisatie. • Re-integratie 2e spoor: Het begeleiden van arbeidsongeschikte medewerkers gericht op vinden van passend en structureel werk buiten de eigen organisatie. Perceel 1: • Loopbaanbegeleiding: 7 • Outplacementbegeleiding: 1 • Re-integratie 2e spoor: aantal afgenomen trajecten in 2023: 12
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst zal een looptijd hebben van twee (2) jaar met een éénzijdige optie voor de Opdrachtgever tot verlenging van de overeenkomst met twee keer (1) jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: 2. Overname dienstverband
Beschrijving: Overname dienstverband: Het dienstverband van de medewerker van Opdrachtgever wordt overgenomen door de Opdrachtnemer. Perceel 2: • Overname dienstverband: 4
Interne identificatiecode: 2