596778-2024 - Resultaat
België – Motorvoertuigen voor goederenvervoer – AOP24-5051 - Aankoop van 100 % elektrische voertuigen: 6 nieuwe bestelwagens - Bestek TD/105189
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: AOP24-5051 - Aankoop van 100 % elektrische voertuigen: 6 nieuwe bestelwagens - Bestek TD/105189
Beschrijving: AOP24-5051 - Aankoop van 100 % elektrische voertuigen: 6 nieuwe bestelwagens - Perceel 1: kleine wagen - Perceel 2: middelgrote wagen - Perceel 3: grote wagen - Bestek TD/105189
Interne identificatiecode: AOP24-5051
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34130000 Motorvoertuigen voor goederenvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AOP24-5051 - Perceel 1: kleine wagen - vast gedeelte: 1 wagen / voorwaardelijk gedeelte 1 wagen
Beschrijving: AOP24-5051 - Aankoop van 100 % elektrische voertuigen: 6 nieuwe bestelwagens - Bestek TD/105189
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: AOP24-5051 - Perceel 2: middelgrote wagen - vast gedeelte: 1 wagen / voorwaardelijk gedeelte 1 wagen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: AOP24-5051 - Perceel 3: grote wagen - vast gedeelte: 2 wagens / voorwaardelijk gedeelte 1 wagen
Interne identificatiecode: 3