Geraamde waarde Waarde zonder btw: 1 600 000,00 EUR
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Backup
Perceel nr.: 2
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning, 48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding