59700-2023 - ResultaatNederland-Rotterdam: Reparatie van betonwerk
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
1-W-11469-21: Onderhoud aan kademuren en kunstwerken in de gemeente Rotterdam
Referentienummer: 1-W-11469-21
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45262330 Reparatie van betonwerk
II.1.4.
Korte beschrijving
Het sluiten van een raamovereenkomst voor het laten onderhouden van kademuren en kunstwerken in de gemeente Rotterdam
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45262300 Betonwerk, 45262330 Reparatie van betonwerk, 45223210 Constructiestaalbouw, 45259000 Reparatie en onderhoud van installaties
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
- grondwerkzaamheden;
- aanbrengen, repareren c.q. renoveren elementenverhardingen bij kunstwerken en kademuren;
- aanbrengen, repareren c.q. renoveren asfaltverhardingen bij kunstwerken en kademuren;
- slijtlagen
-betonconstructies / - staalconstructies / - gemetselde constructies /- houten constructies;
- dilatatievoegen/ voegovergangen;
- conserveren;
- kademuurconstructies;
- beschoeiingen / - tegelwerk / - installaties;
- storingen en calamiteiten bij kunstwerken en kademuren;
- calamiteiten in het algemeen;
- evenementen in het algemeen.
De verwachte omvang van de raamovereenkomst bedraagt €6.250.000,- per jaar. De totale waarde van de raamovereenkomst inclusief verlengingen wordt zodoende gesteld op €25.000.000.