59706-2022 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Wegenonderhoud
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DOS-2020-0008140 Integraal dagelijks beheer en onderhoud contract wegen regio Noord en West
Referentienummer: DOS-2020-0008140
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45233141 Wegenonderhoud
II.1.4.
Korte beschrijving
De Provincie Zuid-Holland is voornemens een Opdracht te verstrekken voor het Dagelijks Beheer en Onderhoud (DBO) aan wegen en aanverwante objecten gelegen in regio Noord en regio West.
De werkzaamheden zijn gericht op onderhoud aan areaal, groen, vaste kunstwerken, weggebonden/aanverwante objecten, dienstverlening en processsen.
De provincie Zuid-Holland is voornemens een Opdracht te verstrekken voor het in stand houden van het areaal voor een periode van – in totaal - 10 jaar, waarbij het areaal gedurende de gehele looptijd van de overeenkomst aan de eisen blijft voldoen.
De aanbesteding is verdeeld in 2 percelen, 1 voor regio Noord en 1 voor regio West.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 1
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Regio Noord
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De Provincie Zuid-Holland is voornemens een Opdracht te verstrekken voor het Dagelijks Beheer en Onderhoud (DBO) aan wegen en aanverwante objecten gelegen in de regio Noord.
Regio Noord betreft het noordelijk deel van de provincie Zuid-Holland (zie plattegrond voor locatie en omvang regio Noord in de selectieleidraad).
Regio West
Perceel nr.: 2
De Provincie Zuid-Holland is voornemens een Opdracht te verstrekken voor het Dagelijks Beheer en Onderhoud (DBO) aan wegen en aanverwante objecten gelegen in de regio West.
Regio West betreft het westelijke deel van de provincie Zuid-Holland (zie plattegrond voor locatie en omvang regio West in de selectieleidraad).