597479-2024 - Mededinging
Nederland – Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren – Europese openbare aanbesteding Leveren Bedrijfskleding
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese openbare aanbesteding Leveren Bedrijfskleding
Beschrijving: De gemeente Dijk en Waard wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van bedrijfskleding De gemeente Dijk en Waard wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van bedrijfskleding
Interne identificatiecode: Bedrijfskleding 2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst heeft een totale looptijd van vier jaar, waarvan twee jaar de initiële periode is. Daarna is er tweemaal een optie tot verlenging van één jaar.