597585-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwen van parkeergarage – Parkeergarage Machinefabriek Vlissingen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Parkeergarage Machinefabriek Vlissingen
Beschrijving: Het ontwerp en uitvoering van de parkeervoorziening in hal 2 en hal 3 van de Machinefabriek in Vlissingen. De parkeergarage heeft een capaciteit van ten minste 600 autoparkeerplaatsen & ten minste 130 fietsparkeerplaatsen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45213312 Bouwen van parkeergarage
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Machinefabriek in Vlissingen wordt herontwikkeld. Inzet is om in de bestaande hallen nieuwe functies te ontwikkelen waaronder een parkeergarage. Deze parkeergarage dient te voorzien in de parkeerbehoefte van de nieuw te ontwikkelen functies in de Machinefabriek, een deel van het omliggende Scheldekwartier en de binnenstad. Onderdeel van de herontwikkeling is de realisatie van een parkeergarage binnen de bestaande contour van het gebouw, in Hal 2. De gemeente Vlissingen heeft gekozen om de realisatie van de parkeergarage aan te besteden middels een geïntegreerd contract, op basis van UAV-gc 2005. 1
Interne identificatiecode: 1