597676-2024 - Mededinging
België – Carrosserieën voor bussen – Leveren, herstellen en vervangen van de vouwbalgen (accordeons) op de gelede bussen van de MIVB.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren, herstellen en vervangen van de vouwbalgen (accordeons) op de gelede bussen van de MIVB.
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren, herstellen en vervangen van de vouwbalgen (accordeons) en hun toebehoren op de Citaro, e-Citaro, Iveco en Solaris gelede bussen van de MIVB. De raamovereenkomst omvat, naast de leveringen, het uitvoeren van revisie-campagnes, inspecties, kleine herstellingen en de volledige vervanging van de vouwbalgen (accordeons) in de werkplaatsen van de MIVB.
Interne identificatiecode: CW29415/RD-BF/NM
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 34211100 Carrosserieën voor bussen
Aanvullende classificatie (cpv): 50113000 Onderhoud en reparatie van bussen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: CW29415/RD-BF/NM - 1
Beschrijving: Iveco UrbaIveco Urbanway 18 D1-D2 (Hybride)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: CW29415/RD-BF/NM - 2
Beschrijving: Evobus Citaro D2-D3
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: CW29415/RD-BF/NM - 3
Beschrijving: Evobus e-Citaro (Electr.)
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: CW29415/RD-BF/NM - 4
Beschrijving: Solaris Urbino 18 (Electr.)
Interne identificatiecode: 4