See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Maintenance Antwerpen-Haven. Raamovereenkomst voor herziening van sporen en spoortoestellen, vervangen van materialen, assisteren bij onderhoudstaken en ziften van ballast. Perceel 1 : Sectie 1 Maintenance Antwerpen-Haven Perceel 2 : Sectie 2 Maintenance Antwerpen-Haven
Beschrijving: De aanneming omvat de uitvoering van de werken zoals ze zijn omschreven in de bijgevoegde beschrijvende opmetingsstaat en de verschillende referentie-opdrachtdocumenten. De aanneming bestaat hoofdzakelijk uit: - Uitvoeren van onderhoudsbewerkingen en herstellingen aan sporen en spoortoe-stellen al dan niet met vervanging van materialen; - Gebruik van hydraulische spoorkraan of vrachtwagen met bestuurder; - Uitvoeren van onvoorziene werken; - Onderhoud van de bewerkte spoorinstellingen tot 15 dagen na dag waarop de goede uitvoering der werken werd vastgesteld; - Kleine omvormingen en aanpassingswerken aan sporen en spoortoestellen bin-nen de uitgestrektheid van de Antwerpse Haven; - Algemene ondersteuning van regiewerken in het bijzonder zogenoemde massifi-catiewerken (zie verder). - Ziften van ballast.
Interne identificatiecode: 5752223012
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234116 Leggen van sporen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 5752223012 - 1 Maintenance Antwerpen-Haven. Raamovereenkomst voor herziening van sporen en spoortoestellen, vervangen van materialen, assisteren bij onderhoudstaken en ziften van ballast. Perceel 1 : Sectie 1 Maintenance Antwerpen-Haven
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 5752223012 - 2 Maintenance Antwerpen-Haven. Raamovereenkomst voor herziening van sporen en spoortoestellen, vervangen van materialen, assisteren bij onderhoudstaken en ziften van ballast. Perceel 2 : Sectie 2 Maintenance Antwerpen-Haven
Interne identificatiecode: 2